Promocja monografii Navigating Children’s Literature Through Controversy. Glocal and Transcultural Perspectives

07 maja 2024 dr Elżbieta Jamróz-Stolarska (Instytut Nauk o Informacji i Mediach) i dr hab. Mateusz Świetlicki (Instytut Filologii Angielskiej) na zaproszenie The Irish Society for the Study of Children’s Literaturewzięli wzięli udział w wydarzeniu „Controversies in Children’s and Young Adult Literature” zorganizowanym w ramach cyklu „Conversation Series”. W trakcie rozmowy z prof. Jennifer Mooney (Dublin City University) i dr Siobhan Morrissey (University of Galway) badacze rozmawiali o kontrowersjach w literaturze dziecięcej i młodzieżowej oraz książce Navigating Children’s Literature Through Controversy. Glocal and Transcultural Perspectives (Brill 2023), którą zredagowali wspólnie z dr hab. Agatą Zarzycką.